Der Heiland auf dem Eiland

Der Heiland auf dem Eiland online kijken

2004 2 Seizoenen Komedie

Wil je Der Heiland auf dem Eiland kijken? ProgTV brengt Der Heiland auf dem Eiland (2004) in 4K Ultra HD naar al je schermen. Hier is alles wat je nodig hebt om het te kijken.

Waar gaat Der Heiland auf dem Eiland over?

Der Heiland auf dem Eiland is a German television series.

Nieuwste aflevering

S2 · Aflevering 8 — Episode 8 · 2005-04-20

Genres
Komedie
Eerste uitzending
2004-01-28

Hoofdrolspelers

  • Holger Handtke Bischöflicher Sekretär
  • Jürgen von der Lippe Pfarrer Karl-Heinz Erdmann
  • Patrizia Moresco Else Fredericksen
  • Rainer Basedow Bischof Schlesinger
  • Astrid Kohrs Frauke Hansen
  • Uwe Rohde Hinner Hinnersen

Hoe Der Heiland auf dem Eiland te kijken op ProgTV

Der Heiland auf dem Eiland kijken op ProgTV kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk Der Heiland auf dem Eiland in 4K bij ProgTV — ontdek IPTV abonnement of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met Der Heiland auf dem Eiland kijken

Start je gratis ProgTV-proef en kijk Der Heiland auf dem Eiland vandaag, samen met duizenden films, series en livekanalen in 4K Ultra HD.